![Fedevaco](/sites/default/files/styles/images/public/2022-10/IMG_3854.jpg?itok=4aLQvTOD)
Вікторія Терехова, випускниця Торецького профліцею, ще взимку виграла одразу два гранти від Фонду Terre des hommes, за підтримки Федерації з міжнародної співпраці та розвитку Fédération vaudoise de coopération - FEDEVACO, Швейцарія, Торецької ВЦА та інших партнерів на організацію власної справи.
З проєктом Вікторії допомагала ГО «Вектор розвитку та змін». Це мав бути кулінарний фастфуд: корн-доги, пампушки Донатс та бельгійські вафлі. Якби ж то не війна! Нині заклад евакуйований на Кіровоградщину, а лінія крафтової випічки «Веселий пончик» релокована до Дніпра і чекає на Перемогу аби повернутися в Торецьк.
Детальніше у відео нижче.