![простір](/sites/default/files/styles/images/public/2023-04/1680244036_02b763618cfbc21a582d.jpg?itok=59EfSIho)
За підтримки Фонду “Tеrre des hommes” – надання допомоги дітям по всьому світу Калуський ліцей №5 став одним із закладів, на базі якого відбулася реалізації одного із компонентів проєкту “SMILE – Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні”, що спрямований на допомогу дітям та сім’ям ВПО, які наразі знаходяться на заході України, шляхом створення просторів, дружніх до дітей, та надання психосоціальної підтримки.
Детальніше за посиланням https://vikna.if.ua/news/category/all/2023/03/31/141978/view