![Video](/sites/default/files/styles/images/public/2022-12/2022-12-08%2019_31_10-Windows%20Media%20Player.png?itok=tvH-ojkU)
Коли дев’ять місяців тому розпочалась повномасштабна війна в Україні, наша команда була вимушена переїхати зі східних областей у більш безпечне місце на Заході країни.
Тепер, коли ми всі у безпеці, ми маємо сили та бажання, вже з травня місяця, допомагати переміщеним сім'ям з дітьми, надаючи їм гуманітарну допомогу та психосоціальну підтримку, а також навчати спеціалістів на місцях для більш ширшої допомоги.
Ми дякуємо нашій шатб-квартирі, нашим донорам та партнерам за підтримку у впровадженні проєкту із реагування на кризу та допомогу українцям.
Дивіться це відео та дізнавайтесь більше про нашу діяльність.
Наша діяльність здійснюється в рамках проєкту "SMILE – Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні", що реалізується за участю та фінансовим сприянням Центру кризи та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції.